AKCE A ZÁŽITKY

Vaření piva

Slavnostní akce

Degustace piva

Catering

Zapůjčení pípy

Věrnostní program

Vaření piva

Pokud chcete objevit skutečnou podstatu piva, je na čase vyhrnout si rukávy a podívat se do pivovarského zákulisí. Náš sládek vás krok za krokem provede celým procesem vaření kytínského piva. Dozvíte se, co je to rmutování a dokonce zjistíte, jak chutná sladina, než se do ní přidá chmel, aby se pivo mohlo stát pivem. Sládek vám ukáže, jakým způsobem může formovat chuť piva a proč je jeho role v pivovaru tak důležitá. Našeho sládka bychom nevyměnili ani za všechno pivo světa. Kytínský pivovar si zakládá na poctivosti a pokoře v každé části výroby, a právě proto budeme moc rádi, když s vámi můžeme sdílet lásku a péči, kterou našemu pivu věnujeme. Věříme, že tohle všechno pocítíte i na pivu samotném, ale také si myslíme že potom, co nahlédnete do útrob a mnohých tajemství našeho pivovaru, už nikdy nebudete na pivo pohlížet tak jako dřív.

Těšte se v budoucnu


Slavnostní akce

Někdy se prostě sejde víc kamarádů než obvykle a náš pivovar je na to samozřejmě připraven. Nabízíme pronájem salonku pro zhruba patnáct lidí, ve kterém budete mít dost místa a klidu na to, abyste zapili povýšení, oslavili narozeniny, nebo si jen řekli, co je nového a strávili spolu pár příjemných chvil. Chcete uspořádat něco většího? Rádi budeme součástí! Můžete si u nás pronajmout celé patro s vlastním výčepem a kuchyní, které je jako dělané pro svatby, firemní oslavy, nebo třeba sraz s dávno zapomenutými spolužáky. Vše s vámi naplánujeme tak, aby byli všichni hosté spokojení a naše hospůdka byla klíčovou součástí vaší oslavy. Ve stylovém interiéru s dobovou výzdobou z časů našich dědů se postaráme o to, aby měla každá událost přátelskou atmosféru, která panuje v celém pivovaru a aby vaše oblíbené vzpomínky byly právě s námi.

Napište nám


Degustace piva

Naše pivo je pečlivě promyšlené a tvrdou prací vypilované do každého detailu. Pokud jste tedy skutečným pivním znalcem, nebo byste se naopak chtěli dozvědět něco nového, máme pro vás něco, co vám jen tak nějaký pivovar nenabídne. Připravíme pro vás ochutnávku našich piv přímo s jejich autorem, se kterým si můžete popovídat o jejich chuti. Náš sládek vás naučí, na co se v chuti zaměřit, abyste mohli každý doušek našeho piva prozkoumat a vychutnat si každou jeho složku. Mimo to ale také zjistíte, jak jednotlivé druhy piva rozeznat od sebe, nebo jak poznat dobré pivo od průměrného a co dělá naše pivo tím nejlepším. Sládek dohlíží na vaření piva od chmelu až po soudek, a i přes to, že je pivní receptura jeho největším pokladem, rád se s vámi podělí o své zkušenosti a tajemství.

Napište nám


Catering

Dle domluvy


Zapůjčení pípy

Připravujeme


Věrnostní program

Již probíhá