AKTUALITY

VELIKONOČNÍ MENU 28.3. do 1.4.

Připravili jsme si pro vás speciální VELIKONOČNÍ MENU🐣, které budeme podávat od pátku do pondělí. Těšit se můžete třeba na pečenou husu, jehněčí ragú, flank steak, burger nebo pečené baby kuřátko. Tak krásné Velikonoce vám všem!🌷🌼🍻

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Přecházíme na zimní provoz, a to s sebou přináší novou otevírací dobu. Pondělí až čtvrtek máme otevřeno 11:00 – 18:00, vařit budeme do 16:00. V pátek a v sobotu si u nás můžete posedět v čase 11:00 – 23:00 a kuchyň bude v provozu do 21:30. V neděli vás rádi uvítáme 11:00 - 19:00 a teplá jídla budeme podávat do 18:00.

SVATOMARTINSKÁ HUSA 10.-12.11.

Zveme vás na Svatomartinskou husu. V nabídce najdete husí kaldoun, husí játra na víně, pečenou 1/4 husy nebo třeba švarkový koláč se švestkami.

Provozní doba venkovního grilu

Každou středu, pátek, sobotu a neděli: 11:30 - 15:00 17:30 - 20:00

Čarodějnice 30.4.2023

V 18:00 – zapálení ohně * každý příchozí obdrží buřta * testování borůvkové limonády * možnost ochutnání nové zmrzliny * úplná novinka pro ty nejmenší * otevřeno až do 22:00

Aprílová zábava

1. dubna se u nás uskuteční aprílová zábava včetně zajímavé tomboly.

O VÍKENDU 11.3. - 12.3. ZVĚŘINOVÉ SPECIALITY

Těšit se můžete na kančí výpečky, biftek z kančí svíčkové, srnčí na víně a mnoho dalšího.

V SOBOTU 25.2. SLAVÍME 6. NAROZENINY

Přijďte s námi oslavit 6. narozeniny našeho Pivovaru tentokrát v RETRO STYLU. Těšit se můžete na RETRO jídla a taky na DJ Ondru.

STAROČESKÉ PIVNÍ MENU 14.-15.1.

Tentokrát posíláme pivo nejenom na bar, ale i do kuchyně! Kuchaři vám z něho totiž připraví menu, kde právě pivo zahraje důležitou roli!

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

24.12 - 26.12. Zavřeno; 27.12. - 30.12. 11:00 - 22:00 ; 31.12 11:00 - 15:00; 1.1. 11:00 - 17:00

VÍDEŇSKÝ LEŽÁK 13* OD 11.11.2022 NA ČEPU

Delší dobu jsme přemýšleli s našimi sládky nad novým pivem a vybrali jsme si vídeňský ležák. S myšlenkou ho uvařit na svatého Martina nás přišlo více, a protože pivní sny se mají plnit nejen o Vánocích 😊, volba to tentokrát byla úplně jasná. Věříme, že vás náš výběr potěší a toto pivo jantarové barvy a plné chuti s příjemnou hořkostí si najde své místo mezi našimi pivními stálicemi, třeba aspoň na chvíli. 🙂

SVATOMARTINSKÁ HUSA 11.-13.11.

Těšit se můžete na husí kaldoun (65,-), husí játra (125,-) a samozřejmě na pečenou husičku na svatomartinském víně (380,-). Jako každý rok nabízíme i MENU PRO SKUPINY (2590,-), které je nutné si objednat předem. Menu je pro 6 osob a zahrnuje 4x polévku, 2x předkrm a celou husu (6 porcí) s lokši a zelím. Jako dezert se můžete těšit na švestkový koláč (69,-)

TELECÍ SPECIALITY V PIVOVARU O VÍKENDU 1.10.-2.10.

Srdečně vás zveme o víkendu do Pivovaru na telecí speciality. Těšit se můžete třeba na telecí pečeni, dušené telecí ossobuco, telecí smažené krokety, telecí krk na paprice a chybět nebude ani smažený telecí řízek. Budeme se na vás těšit.

FESTIVAL MALÝCH PIVOVARŮ NA KULAŤÁKU 10.9. 2022

Zveme vás na Farmářské trhy na Vítězném náměstí Praha 6. Trhy se konají od 8:00 - 20:00. Najdete zde i náš pivní stánek. Budeme se na vás těšit.

DOBŘÍŠSKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI 26.8.

S naším pivním stánkem vyrážíme na Dobříšské pivní slavnosti! Akce se koná v pátek 26.8. (15:00 - 23:00) ve skateparku na Dobříši. Budeme se na vás těšit!

V úterý 12.4. od 18:00 se koná Ukrajinský večer

Vařit budou dámy ubytované v Kytíně a okolí.

Výzva Drink for Ukraine

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Pivovar bude uzavřen pouze 24.12. a 25.12. Přejeme všem krásné Vánoce!

ZABIJAČKOVÉ HODY 26. - 28.11.

SVATOMARTINSKÉ HODY od 11.11. 2021

Rezervace na svatomartinské menu (pro 4 osoby) přijímáme do 9.11. na tel. 606 064 927.

NOVINKA! SOUDKY 5 l

Do nabídky přidáváme 5l soudky, které mají zabudovaný kohout.

VÁNOČNÍ SKLENĚNÉ LAHVE V PRODEJI OD 28.11.2020

Od soboty dáváme do prodeje vánoční skleněné lahve s patentním uzávěrem.

Svatomartinské husy

Přijímáme rezervace na svatomartinské husy

KOLOBĚŽKA DEN - NADACE JEDLIČKOVA ÚSTAVU

NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ

Veškeré informace najdete na www.ubytovanikytin.cz

V pátek 19.6. vyrážíme NAPLEŠ!FEST

ROZHOVOR V DVTV O MINIPIVOVARECH

Podívejte se na rozhovor s Michalem v DVTV o minipivovarech v době koronavirové.

OD 11.5. OTEVÍRÁME ZAHRÁDKU

Zahrádka bude včetně obsluhy, čepovat budeme do SKLA a jídlo dostanete na talíř normálně s příborem. 🍻Chceme, abyste se u nás cítili dobře, a tak stoly na zahrádce budou dále od sebe. Každý stůl budeme pravidelně dezinfikovat, stejně tak všechno nádobí projde po použití dezinfekcí a až pak půjde do myčky. Už se na vás všechny moc těšíme a prosíme buďme k sobě hlavně ohleduplní, ať už na naší zahrádce nebo kdekoliv jinde 😊.

Pivovar Antoš v našem výdejním okénku

Naše piva stále pomalu dozrávají a my nechceme nic urychlovat, tak jsme si řekli, že dáme ještě prostor jednomu pivovaru. Tentokrát jsme vybrali piva, které u nás jen tak neochutnáte. Do našeho okýnka přidáváme dva speciály z PIVOVAR ANTOŠ .

Hlásíme posledních pár piv z Kytína, pak přijdou kocouři! 😼🍺

V našem pivovaru totiž během pár hodin padne poslední PETka. 💪🏼Můžete za to vy! ❤️A my jsme Vám moc vděční. Vypili jste nám sklep a nás nyní doběhnou týdny, kdy jsme nevařili. Nechceme nijak zkracovat týdny ležení, takže jsme se rozhodli dát naše žíznivé okénko k dispozici dalším ze Zachraň pivo , konkrétně Pivovar Kocour Varnsdorf . 😺Od úterý se tedy v Kytíně můžete těšit na pivko z Varnsdorfu. Mezitím naše pivo dozraje a pak zase budeme čepovat Kytín.

POZOR POZOR, HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU V KYTÍNĚ!

Blíží se víkend a víme, že třeba někdo z vás bude mít cestu kolem a chtěl by se u nás zastavit pro pivo nebo jídlo. Rádi vás u nás uvítáme, ale zároveň na vás máme velkou prosbu. Prosíme kohokoliv, kdo si přijede o víkendu pro pivo v PETce, aby ho vypil až doma, v klidu, a rozhodně se nezdržoval v obci déle než je nutné.🙏

SPUSTILI JSME PROJEKT ZACHRAŇ PIVO

Spolupracujeme s desítkami minipivovarů, jimž pomáháme s distribucí piva, které by se muselo po čase zlikvidovat. https://zachranpivo.cz/

SPOUŠTÍME OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM JÍDEL 🍲

Snažíme se reagovat na vzniklou situaci, a proto jsme pro Vás připravili online systém na objednávání jídel. Objednané jídlo si pak můžete vyzvednout v Pivovaru u výdejového okénka ve zvolený čas. Výdejní okénko je zatím otevřeno 11:00 – 18:00. Je to ušité trochu horkou jehlou, tak buďte shovívaví, případné mouchy vychytáme za pochodu. Děkujeme za Vaši podporu. ❤️

FUNGUJEME PŘES VÝDEJNÍ OKÉNKO

Upozorňujeme, že u nás bude až do odvolání fungovat VÝDEJNÍ OKÉNKO, možnost odnést si zatavené JÍDLO S SEBOU, prodej PETek a dokonce PRODEJ PEČIVA (které nám denně jezdí z Hostomic).

JOSEFSKÁ ZÁBAVA V SOBOTU 14.3.

Srdečně vás zveme na Josefskou zábavu, která se koná v sobotu 14.3.

PIVOVAR SLAVÍ 3. NAROZENINY

Srdečně Vás zveme na oslavu 3. narozenin pivovaru. K poslechu a tanci zahrají KYTÍNŠTÍ KANCI.

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

DÁRKOVÉ BALENÍ KYTÍNSKÉHO PIVA JE V PRODEJI.

Spustili jsme prodej vánočních skleněných lahví s pákovým uzávěrem. 🍺Svůj trojpack si sestavíte sami u nás v restauraci💪🏼 (o dalších prodejních místech vás budeme informovat). Udělejte svým blízkým pod stromečkem radost poctivým řemeslným pivem. 🎄

IPA LITTLE HORN SE VRACÍ!

Vaše oblíbená IPA Little Horn se vrací!🍻 A už teď vám můžeme slíbit, že na čepu bude ještě před Vánoci. 🎄

30 LET SVOBODY V KYTÍNĚ

Srdečně Vás zveme na akci pořádanou obcí Kytín.

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ KYTÍNSKÉHO PIVA BUDE I LETOS

Jako každý rok i letos pro vás chystáme vánoční dárkové balení patentních skleněných lahví. Pro firmy jsme schopni zajistit i personifikované etikety s logem firmy. Věříme, že i letos udělají lahve kytínského řemeslného piva pod stromečkem radost.

SVATOMARTINSKÁ HUSA OD PÁTKU 8.11. DO NEDĚLE 10.11.

Od pátku 8.11. do neděle 10.11. bude v našem pivovaru probíhat Svatomartinské hodování. Do středy 6.11. přijímáme objednávky na menu pro skupiny.

ZVĚŘINOVÉ SPECIALITY O VÍKENDU 12.-13.10.

Na víkend 12.-13.10. pro vás připravujeme speciality ze zvěřiny.

ŘÍZKOBRANÍ O VÍKENDU 5.-6.10. U NÁS V PIVOVARU

O víkendu 5.-6.10. se můžete těšit na řízečky všech možných druhů. Nebudou chybět tradiční - kuřecí a vepřový, ale i holandský či telecí. Budeme se na vás těšit.

V SOBOTU 5.9. BUDEME V MNÍŠKU POD BRDY

KYTÍNSKÁ 12* SVĚTLÁ OPĚT VE VINOHRADSKÉM BARU FERMÉ

Hlasíme, že Kytínská 12* světlá je opět na čepu v legendárním vinohradském baru FERMÉ. Tak pokud máte cestu kolem, neváhejte, jejich zásoby se tenčí...🍻

KYTÍNSKÉ PIVO NA ČEPU V ŘEVNICÍCH

Jste v Řevnicích a máte chuť na jedno Kytínské točené? V hospůdce Františkovy lázně dnes naráží Kytínskou 11*polotmavou o víkendu pak přijde na řadu Kytínská 12* světlá. Tato jedinečná hospůdka určitě stojí za návštěvu! Pan František se totiž s pivem doslova mazlí, a navíc si zakládá na perfektní pivní kultuře. Tak se stavte a přesvědčte se osobně, jak to vypadá, když si milovník piva otevře vlastní hospůdku.🍻

KYTÍNSKÉ PIVO ZAKOUPÍTE V ZELENÉM KRÁMKU V MNÍŠKU POD BRDY

Věříme, že touto zprávou potěšíme naše fanoušky z Mníšku pod Brdy. 🍻 Lahve kytínského piva nově zakoupíte v Zeleném krámku kousek od náměstí💚.

KYTÍNSKÉ PIVO ZAKOUPÍTE V POTRAVINÁCH U BEDŘICHA NA DOBŘÍŠI

Máme dobrou zprávu pro naše fanoušky z Dobříše a okolí! 🍻 Kytínská piva jsou k dostání v potravinách Josef Bedřich. 🏠 A až se tam vydáte, nezapomeňte koupit i jejich legendární domácí chléb 🍞, to je místní ikona (a navíc jde skvěle k buřtům a našemu pivu)!

JAKUBSKÁ POUŤ V AREÁLU JOSEF BEDŘICH DOBŘÍŠ

V pátek 26.7. se v areálu Josef Bedřich Dobříš bude konat Jakubská pouť. Můžete se těšit na živou hudbu, skákací hrad, ale také ochutnávku kytínského piva.

Sudy na objednávku

Chcete potěšit své blízké řemeslným pivem? Celoročně stáčíme soudky na objednávku, ať už na svatbu 👰🏻🤵🏼, oslavu🎈, grilovačku 🥩nebo prostě jen tak na víkend na chatu 🏠. Objednat je můžete přes mail, telefon nebo u nás na baru. 🍻

Kytínská 12* ve vinohradském baru FERMÉ

Toužíte po řemeslném pivku a nacházíte se v okolí Vinohrad? Máme pro vás dobrou zprávu! Dodali jsme pár soudků naší 12* světlé do vinohradského baru Fermé. :)

DODÁVÁME LAHVE DO STODŮLECKÉHO MAKRA

Máme tady dobrou zprávu pro naše fanoušky ze západní části Prahy! 😁 Náš pivovar byl vybrán jako jeden z lokálních dodavatelů z řady minipivovarů, a tak lahve s naším pivem🍻 nyní najdete na regálech stodůleckého MAKRA. Doufáme, že místní příznivci kytínského piva nenechají lahve dlouho ležet na prodejně. 😀😀

FESTIVAL NA PLEŠ! 7.6.2019

Jsme moc rádi, že můžeme být součástí 1. ročníku open-air festivalu Na Pleš!🎉 Tímto bychom vás moc rádi pozvali v pátek 7.6. od 14:00 do areálu Nemocnice Na Pleši. Můžete se těšit na prezentaci léčebných a preventivních programů🎗, vystoupení Tomáše Kluse🎤 nebo třeba klauna Bilba s dětskou show. 🧸

Budeme na pivním festivalu Řevnice 2019! 25.5.2019

DOUTNÁK VÁS ZAŽEHNE

Nakuřovaný speciál Doutnák bude od pátečního odpoledne znovu na čepu. 🍻Tentokrát sládci ještě kapánek vymazlili jeho recepturu. My už provedli první testování a máte se na co těšit 😊, Doutnák vás totiž pořádně zažehne!

ZÍSKALI JSME OCENĚNÍ GOLDEN BOHEMIA

Máme další důvod k úsměvu! 😊 Získali jsme ocenění Golden Bohemia, kde o vítězích rozhoduje renomovaná mezinárodní porota. 🍻Děkujeme pořadatelům a gratulujeme i ostatním oceněným.

SPECIÁLNÍ VELIKONOČNÍ NABÍDKA

Od pátku 19.4. do pondělí 22.4. si u nás pochutnáte na velikonočním menu. Nebude chybět kopřivový krém, dozlatova pečená kachna nebo velikonoční nádivka. V provozu bude také udírna a nově i venkovní gril.

NOVÉ PIVOVARSKÉ ČEPICE

Hledáte nový módní doplněk do nadcházejících slunečných dnů?🌞 Co takhle rozšířit svůj šatník o pivovarskou čepici?🧢 K zakoupení je na baru 😊.

VYHLÁŠENÍ KYTÍNSKÉ PIVNÍ LIGY

Vyhlášení Pivovarské pivní ligy proběhne v sobotu 16.3. od 19:00 v prvním patře restaurace.

HLEDÁME BRIGÁDNÍKY "NA PLAC"

Rádi bychom posílili náš tým, zejména o víkendech. Pokud jste pracovití, spolehliví, usměvaví a láká vás práce u nás v pivovaru, ozvěte se na: pivo@pivovarkytin.cz nebo zavolejte na: 606 659 008. Nabízíme férové jednání, slušné platové ohodnocení, fajn kolektiv a práci v příjemném prostředí. 😊

JOSEFSKÁ ZÁBAVA 16.3.

V sobotu 16.3. se můžete těšit na Josefskou zábavu. K poslechu a tanci hraje skupina RELAX music Jaroměř.

PIVOVAR KYTÍN SLAVÍ 2.NAROZENINY 23.2.

V sobotu 23.2. náš pivovar slaví 2. narozeniny. Těšit se můžete na živou hudbu a speciality z naší kuchyně.

STAROČESKÁ ZABIJAČKA 2.-3.2.

O víkendu (2-3.2.) chystáme tradiční zabijačku.☺️Těšit se můžete na jitrnice, jelítka, zabijačkový guláš nebo třeba čerstvý ovar. Nemáte rádi zabijačkové pochoutky? Nevadí! V menu bude i pár pokrmů z naší standardní nabídky.☺️

SKLENĚNÉ LAHVE S KORUNKOVÝM UZÁVĚREM V PRODEJI!

Rozšiřujeme náš sortiment! 💪🏼 Vyslyšeli jsme vaše přání a nově v pivovaru nabízíme skleněné lahve s korunkovým uzávěrem o objemu 0,75l a 0,33l. 🍻

TEPLÁKOVÝ PLES

Honosné róby tentokrát nechte doma :) V sobotu 12.1. se v pivovaru koná TEPLÁKOVÝ PLES. Těšit se můžete těšit na živou hudbu, dobové předtančení a těžkou pohodu :)

CHYSTÁTE V ROCE 2019 NĚCO NEZAPOMENUTELNÉHO? 🍾

Rádi budeme součástí. ❤️Ve stylovém interiéru s dobovou výzdobou se postaráme o to, aby každá událost měla přátelskou atmosféru a aby vaše oblíbené vzpomínky byly právě s námi.

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

SILVESTR V PIVOVARU

Už máte plány na Silvestra?💃 My jsme se letos rozhodli, že nebudeme vytvářet žádnou organizovanou zábavu nebo rauty. K nám tedy můžete přijít jen tak na pivo nebo na jídlo a v klidu posedět s přáteli. Pokud budete chtít, můžete si předobjednat drobné občerstvení v podobě chlebíčku nebo třeba sýrovo-šunkové mísy s pečivem... Takže letos žádné vstupné, žádná organizace, prostě to necháme volně plynout. Budeme se na vás těšit.🍻

KYTÍNSKÝ MAZUT NEJLEPŠÍM NOVÝM TMAVÝM SPECIÁLEM ROKU 2018

Zúčastinili jsme se slavnostního předávání cen Pivo, Bier & Ale. A byla to velká pecka! Nejenže atmosféra předávání byla skvělá, ale náš KYTÍNSKÝ MAZUT se stal nejlepším novým tmavým speciálem roku 2018! Děkujeme pořadatelům a gratulujeme i ostatním oceněným. Mazut je aktuálně na čepu i ve skleněných lahvích, tak ho můžete přijít ochutnat :).

SVÁTEČNÍ KYTÍNSKÁ 12* ZA STUDENA CHMELENÁ

Tento za studena chmelený ležák by neměl chybět na žádném štědrovečerním stole. Na čepu bude od 14.12. a my už se nemůžeme dočkat, co vy?

MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA V PIVOVARU

Zveme vás na Mikulášskou zábavu. K poslechu a tanci hrají Radim a Matěj.

Dárky letos vyřešíte u nás.

Letos u nás pořídíte dárky pro celou rodinu. Nabízíme dárková balení piva, vlastní směs kávy namletou speciálně pro nás Mokytínko, vouchery na konzumaci, trička a půllitry s logem pivovaru. Stavte se u nás a máte vše vyřešeno.

IPA LITTLE HORN JE ZPĚT!

Od pátku 23.11.2018 bude opět na čepu naše IPA Little Horn. Můžete si tedy znovu vychutnat tento svrchně kvašený speciál s výraznou chmelovou hořkostí a příjemnou citrusovou vůní.

PIVOVARSKÝ VĚRNOSTNÍ KLUB

Od pondělí 12.11. zase naplno startuje náš pivovarský věrnostní klub.😍 Pro držitele našich věrnostních karet jsme si připravili zvýhodněnou cenu pivovarských produktů, a navíc za konzumaci se načítají body, které na začátku března můžete proměnit za zajímavé ceny. A že je o co stát, ve hře jsou například soudky kytínského piva nebo poukázky na konzumaci... 🍻

Pivovar Kytín v Pivní republice na Stream.cz

Jsme moc rádi, že se seriál Pivní republika od Stream.cz zastavil i u nás! Kromě jiného se z reportáže dozvíte zajímavé pozadí vzniku celého projektu. A jen připomínáme, že v pořadu zmiňovaná várka nakuřovaného doutnáku už je na čepu. Tak přijďte ochutnat a dejte nám vědět jak vám chutnalo!

V PÁTEK 23.11.2018 OD 18:00 ŽIVÁ MUZIKA V PIVOVARU

Přijďte si poslechnout country kapelu DIXI Honzy Kašpara.

POMALU TAŽENÉ SPECIALITY 17.-18.11.

Vaše oblíbené pomalu tažené speciality se vrací! O víkendu 17.-18.11. naší standardní nabídku rozšíříme třeba o pomalu taženou kližku na víně nebo pomalu tažená žebra na zelenině. Stavte se, bude to stát za to :) !

Pořiďte letos vánoční dárky u nás!

Zase si letos lámete hlavu čím uděláte radost svým blízkým pod stromečkem? Co takhle je obdarovat pivem z Kytína v dárkovém balení?

SVATOMARTINSKÁ HUSA 10. - 11.11.2018

Zveme vás na svatomartinské posvícení do našeho pivovaru. Těšit se můžete na konfitovaná husí játra, husí kaldoun a samozřejmě husičku s bílým a červeným zelím a variací knedlíků. Novinkou je menu pro skupiny (4-6 osob). Skupinové menu je možné objednat do 7.11.2018. Budeme se na vás těšit.

Víkend oslavy 100 let republiky

Srdečně vás zveme na oslavy 100 let republiky do našeho pivovaru. O víkendu 27. - 28.10. se můžetě těšit na menu sestavené pouze z tradičních specialit. Navíc pokud se oblečete do dobového oblečení z kteréhokoliv historického období naší republiky, dostanete 1 pivo 10* světlá 0,5l za 1,70 Kč.

V pátek 26.10.2018 od 17:00 bude pivovar uzavřen pro veřejnost.

V pátek 26.10.2018 od 17:00 bude restaurace z důvodu konání soukromé akce uzavřena pro veřejnost.

Vaříme další várku Kytínského doutnáka!

Vaříme další várku Kytínského doutnáka! To znamená, že tento za studena chmelený speciál s podílem nakuřovaného sladu budete mít možnost u nás ochutnat ještě několik týdnů. Ale pospěšte si, z tanku nám mizí před očima!

3. místo v kategorii speciál - Mníšecké slavnosti piva

Mníšecké slavnosti piva jsou za námi a my jsme se “domů” nevrátili s prázdnou. 🎉 Náš KYTÍNSKÝ DOUTNÁK vyhrál krásné třetí místo v kategorii speciál. Moc děkujeme odborné porotě za kladné hodnocení.

MNÍŠECKÉ SLAVNOSTI PIVA

V sobotu 29.9. od 11 hodin proběhnou v prostoru předzámčí v Mníšku pod Brdy VII. Mníšecké slavnosti piva.

ORIENTAČNÍ BĚH - 22.9.2018 - NOVÝ KNÍN - AREÁL OPLOCENKA

Přijďte si 22.9.2018 zkusit orienťák v Novém Kníně a můžete vyhrát pivo z Kytína.

FARMÁŘSKÉ TRHY NA KULAŤÁKU

Jste z Prahy a chcete ochutnat naše pivo? Přijďte v sobotu 22.9. na Kulaťák do Dejvic! Na čepu budeme mít Kytínský mazut 13* a Kytínskou 10*. Budeme se na vás těšit.

Pěkná hodinka

V pondělí 10.9. od 18:00 se u nás koná Pěkná hodinka. K poslechu a tanci hrají Kytínští Kanci. Všechny vás srděčně zveme.

KYTÍNSKÝ MAZUT

Prázdniny sice končí, ale něco nového zase začíná! :-) A proto si konec léta zpříjemníme novým speciálem z varny našeho pana sládka. Od 1. září bude na čepu náš nový tmavý speciál - KYTÍNSKÝ MAZUT. On namaže!

O víkendu nabízíme dobroty z udírny

O víkendech si u nás můžete pochutnat na pořádně vyvoněných specialitách! V provozu je totiž naše udírna. Tak se zastavte třeba už tento víkend na uzená žebra a klobásky. K dispozici vždy do vyprodání zásob, takže kdo dřív přijde...

Návrat žlutého cirkusu do muzea - Nová Ves pod Pleší

Srdečně Vás zveme 27.8.2018 do Muzea Trabantů v Nové Vsi pod Pleší. Kytínské pivo poteče proudem :).

HLEDÁME POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ

Pomozte nám najít nového člena našeho pivovarského týmu! Nabízíme práci v super kolektivu, příjemném prostředí a zajímavé platové ohodnocení. Více informací na tel: 606 659 008 nebo přímo v Pivovaru :).

Nové pivo - Tmavý ležák 13

Je sice doba dovolených, ale my rozhodně nezahálíme. Uvařili jsme pro vás TMAVÝ LEŽÁK 13. Teď si ještě chvíli poleží, těšit se na něj můžete v září.

Leoš Mareš - Měsíc v Trabantu

Pamatujete si, jak Leoš Mareš Live jezdil měsíc v trabantu? 🚗

Zvěřinové speciality

20.01.2018 MEXICKÝ VEČER

13.-14.01.2018 Pomalu tažené speciality

Naše Svatomartinská nabídka

Připravili jsme pro vás denní nabídku na dny 10.11. – 12.11.2017.

Bramborové hody

Tento víkend 28.-29. budou opět zvěřinové speciality!

Jehněčí dobroty!

Přijďte o víkendu 21.-22.10. ochutnat naše jehněčí speciality!

Zabijačka!

Václavské hody!

Mníšecké slavnosti piva 2017

Tento rok se účastníme i my a rádi Vás na našem stánku pohostíme ;)

Kytínské kulturní léto

Hry bez hranic 2017 Voznice - přijeďte podpořit náš kytínský team!

Pivní festival v Řevnicích - čepujeme 10° světlou a 12° tmavou

Country odpoledne

29.04.2017 od 15.00 hraje kapela Kocába

ANDĚLSKÉ SCHODY 2017 29.04.2017

Máte rádi staré motorky?