Restaurace

Jelikož Vám chceme vždy nabízet jídla z čerstvých surovin, rozhodli jsme se pro následující koncept jídelních lístků. Každý všední den máme pro vás připravenou nabídku jedné polévky a tří až čtyř hlavních jídel, ve všední den od 11:00 do 15:00 a o víkendu po celý den. Ve všední dny dále máme menu, které je platné vždy od 15:00. V tomto menu průběžně lehce obměňujeme, takže se čas od času více či méně pozmění. Na stálém lístku potom naleznete naše nápojé a malé dobroty k pivu, které pro vás máme připraveny vždy. Věříme, že si u nás pochutnáte.

Nabízíme PET lahve kytínského piva s sebou.

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - ČT:11:00 - 22:00
PÁ:11:00 - 24:00
SO:11:00 - 23:30
NE:11:00 - 20:00
Dnes
Pátek 26. 2.
POLÉVKY
Dršťková z hlívy ústřičné40
Slepičí vývar s masem a nudlemi40
HLAVNÍ CHODY
Hovězí vařené, koprová omáčka, domácí houskové knedlíky129
Smažený vepřový řízek z pečeně, bramborová kaše129
Dozlatova pečená 1/4 kuřete s nádivkou , vařené brambory129
Zapečené fleky s uzeným masem, zelný salátek119
Smažený květák, vařené brambory, domácí tatarská omáčka119
Šokově dnes zachlazená jídla -Vařené hovězí, koprová omáčka, domácí houskové knedlíky ( trv. 48 hod)129
Box 2 po 15.00hod- Konfitované kachní stehno, pečený vepřový bůček (250g) , zelí, mix domácích knedlíků359
Box 3 po 15.00- Pečená vepřová žebra na pivě 1 kg, pečená křídla v marinádě z medu a chilli 1 kg, mrkev řapíkatý celer, salát coleslaw, 6x bylinková bagetka459

O RESTAURACI

Součástí každého správného pivovaru je hospoda. Tu naši jsme se rozhodli postavit pěkně od základu. Ve dvou patrech pro vás máme připravených přes sto míst k sezení, v létě pak dalších padesát na čerstvém brdském vzduchu. Interiér jsme navrhli tak, aby se líbil nejen hostům, ale i nám. Můžete se tedy těšit na útulné dobové prostředí, ve kterém můžete posedět se svými přáteli a nechat čas jen tak plynout, zatímco si užíváte džbánek dobrého piva. A když vám vyhládne? Pokud máte chuť na utopence ze supermarketu, moc vás nepotěšíme. Naše kuchyně je založená na práci s lokálními českými surovinami, ze kterých vám náš šéfkuchař připraví jakoukoli pochoutku od tradičních českých dobrot po naše podnikové speciality. No a pokud nás po jídle budete na kolenou prosit o recept, věřte, že naší tajnou přísadou není nic jiného, než poctivá práce a láska k řemeslu, které si naši lásku zaslouží.

A samozřejmě u nás můžete zaplatit i svou platební kartou.